Privātuma politika un sīkdatnes

Lietošanas nosacījumi

Salīdzināšanas mājaslapas Forsiaizdevumi.lv (šeit un turpmāk apzīmēts kā „mājaslapa“) uzturētājs ir Lemony trade s.r.o. , Jaurisova 515/4, Praha - Michle, 140 00, Čehija, PVN nr. CZ29043026, Dokumenta nr..: C 162285, Prāgas Reģionālās tiesas glabāšanā, datu ietvars: xd6mpe8 (šeit un turpmāk apzīmēts kā „Operators“).

Operators nepieder nevienai finanšu institūcijai, bankai vai citai kredītiestādei. Mēs nenododam jūsu personīgos datus nevienai finanšu institūcijai.

Partnermārketinga programmas

Operators sadarbojas ar trešajām pusēm, piemēram, bankām un nebanku uzņēmumiem, un palīdz šīm organizācijām virzīt produktu pārdošanu. Labākais veids noteikt cenu un kopējās aizdevumu izmaksas, veicot aizdevumu salīdzināšanu, ir izvērtēt reprezentatīvo piemēru.

Dažas no sadarbības partneru kompānijām darbojas, izmantojot partnermārketingu, un lapā var tikt izmantotas partnermārketinga saites, kuras novirza uz trešo pušu mājaslapām.Nodrošinot klienta tālāku virzību uz partnera mājaslapu, izmantojot partnermārketinga saiti un veicot finanšu produkta iegādi, mēs iegūstam tiesības saņemt komisiju par šo darījumu. Izmantojot partnermārketinga saites, lietotājam nav pienākums papildus maksāt, gala cena no tā paliek nemainīga. Šajā gadījumā trešā puse ir atbildīga par personas datu apstrādi.

Atruna

Operators attēlo informāciju, kura ir saistīta ar daudziem produktiem finanšu nozarē, diemžēl biežo izmaiņu dēļ noteikta informācija par likmēm, produktu apraksti var būt novecojuši. Ja šī atjaunotā informācija mums tiek nodrošināta no partneriem, savukārt ja pamanāt lapā neprecizitātes, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs atjaunosim šo informāciju. Jāņem vērā, ka lietotājam pirms līguma parakstīšanas ir rūpīgi jāiepazīstās ar izvēlētā uzņēmuma mājaslapā publicēto informāciju: līguma noteikumi, cenas, likmes, aizdevuma ilgums un cita informācija.

Pieņemot lēmumu izmantot servisu, jūs piekrītat to darīt atbildīgi.

Nemateriālas vai materiālas prasības par nodarītajiem zaudējumiem, kurus izraisīja informācija mājaslapā un strīdu pieprasījumi pret Lemony trade s.r.o. kā lapas operatoru netiks atzītas pirms tiesas.

Operatoram nav atbildība

Operators nav neviena aplūkotā finanšu produktua nodrošinātājs, tādēļ neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu un viņu klientu savstarpējiem strīdiem.

Klientiem, kuri ir nokļuvuši finanšu grūtības, ļoti iesakām izvairīties no pieteikuma aizdevumam.

Operators neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem, kurus ir izraisījusi līguma laušana starp šīm divām pusēm.

Operators neuzņemas nekādu atbildību par lapas apmeklētāju atsauksmēm, kuras ir izvietotas zem lapā izvietotajiem produktu aprakstiem.

Operators patur tiesības dzēst jebkuru komentāru bez iepriekšēja paziņojuma.

Lietotāja datu aizsardzība

Jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Vispārīgo Datu Aizsardzības regulu (VDAR), balstoties uz lietotāja piekrišanu. Datu kontrolieris ir šīs lapas operators: uzņēmums „Lemony trade s.r.o.“, Jaurisova 515/4, Praha - Michle, 140 00, Čehija, PVN nr. CZ29043026.

Informācija kā vārds, e-pasta adrese un IP adrese tiek uzglabāti serveros, kas atrodas Eiropas savienības teritorijā. Apstrādātie dati nekādā gadījumā netiks nodoti trešām pusēm.

Ja vien nav norādīts atsevišķi, visi dati tiek uzglabāti maksimāli divus gadus.

Mūsu serverī uzglabātie apmeklējuma dati

Kad tiek apmeklēta mūsu mājaslapa, mūsu serveri uzglabā tehniskos datus par apmeklētāja vizīti (mājaslapa, internet pārlūkprogrammas veids un tās versija, operētājsistēma, ienākošā saite, IP adrese un pieprasījuma datums). Apmeklējuma dati ļauj mums izveidot statistikas atskaites un monitorēt lapu drošību. Šie dati ir anonomizēti un vispārināti, neattiecas uz noteiktiem lapas apmeklētājiem.

Kontaktu forma

Ja notiek saziņa, izmantojot mūsu kontaktu formu vai e-pastu, mēs apstrādājam datus atbilstoši šeit aprakstītajam. Dati netiks nodoti trešajām pusēm un tiks uzreiz dzēsti pēc lietotāja pieprasījuma.

Sociālie mediji

Mājaslapā ir izvietotas saites uz sociālajiem tīkliem Facebook un Twitter.com. Kd tiek apmeklēta mājaslapa, nekāda informācija netiek nodota šīm kompānijām.

Informācija pr privātuma aizsardzību katrā no šiem tīkliem ir atrodama zemāk izvietotajās saitēs:

Lapas apmeklētāju informācijas un citas tiesības

Papildus šeit izvietotajai informācijai par personas datu apstrādi jums kā lapas apmeklētājam ir tiesības saņemt informāciju, kādi dati tiek uzglabāti par jums, iekļaujot arī tiesības pieprasīt atcelt vai aizliegt šādu datu apstrādi. Jūs arī varat atteikties no piekritšanas personas datu apstrādei jebkurā laikā, pieprasīt jau uzglabāto personas datu dzēšanu vai varat aizpildīt sūdzību, kuru nosūtīt Prāgas personas datu aizsardzības birojam.

Ja jums ir jebkādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārstāvi:

Ing. František Szabó

E-pasts: info@forsiaizdevumi.lv

Lemony trade s.r.o. , Jaurisova 515/4, Praha - Michle, 140 00, Prāga, PVN CZ29043026

Dokumenta numurs.: C 162285, tiek uzglabāts Prāgas Reģionālajā tiesā

Datu ietvars: xd6mpe8

Pēc pieprasījuma mēs jums nosūtīsim e-pastu ar informāciju, vai par jums tiek uzglabāti jebkādi dati Lemony trade s.r.o. datu glabātuvēs. Ja tādi būs, nosūtīsim detalizētāku informāciju par šiem datiem. Jūs varat aizliegt mums jebkurā laikā rakstiskā formā turpmāku jūsu personas datu apstrādi bez noteikta iemesla šādam aizliegumam.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras saglabā pārlūkprogramma tehniskai datu uzglabāšanai. Iekļautie dati ir pilnībā anonīmi, tādēļ tos nevar sasaistīt ar jebkādiem noteiktiem personu datiem.

Sīkdatnes var vienkārši dzēst no pārlūkprogrammas vai tos var atslēgt jūsu pārlūkprogrammas uzstādījumos.

Sīkdatnes atļauj mums izvērtēt lapas apmeklētāju uzvedību mājaslapā un tādā veidā ļauj mums atbilstoši uzlabot sniegtos pakalpojumus.

Google Universal Analytics

Lai analizētu mājaslapas apmeklētāju plūsmu, mēs izmantojam Google Universal Analytics, kuru nodrošina Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV (šeit un turpmāk apzīmēts kā “Google“).

Kad lapa tiek apmeklēta, neliels kods tiek izpildīts no Google servera, kas savukārt nosūta anonīmi noteiktus datus (lapas sadaļu apmeklējumi, lapā pavadītais laiks, ierīces veids, vizītes ilgums, aptuvenā ierīces atrašanās vieta).

Jūs varat lasīt vairāk par Google personas datu aizsardzību privātuma politikas un lietošanas noteikumu sadaļā.

Monitorēšana var tikt pilnībā atslēgta jūsu datora uzstādījumos.

Google Adsense

Lai īstenotu mājaslapas monetizāciju, mēs izmantojam Google Adsense reklāmu tīklu, kuru nodrošina Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV (šeit un turpmāk apzīmēts kā “Google“).

Kad apmeklējat mājaslapu, tiek izpildīts neliels Google kods un tiek attēlota reklāma.

Jūs varat lasīt vairāk par Google personas datu aizsardzību privātuma politikas un lietošanas noteikumu sadaļā.

Partnermārketinga programmu sīkdatnes

Mājaslapas operators izmanto partnermārketinga saites primāri no partnermārketinga platformas (šeit un turpmāk apzīmēts kā „tīkli“). Šie starptautiskie partnermārketinga tīkli ir sadarbības partneri lapu īpašniekiem (mums) un dažādiem pakalpojumu sniedzējiem (trešajām pusēm).

Mājaslapā tiek attēloti dažādi trešo pušu mārketinga materiāli, izmantojot partnermārketinga programmu tīklu kā starpnieku. Šādi lapas apmeklētājs var pieprasīt noteiktu finanšu produktu informāciju un mēs iegūstam komisiju par trešo pušu mērķu sasniegšanu.

Komisijas ir viens no mājaslapas ienākuma avotiem. Komisijas tiek izmaksātas neatkarīgi no apmeklētāja pieprasītā produkta gala cenas un neietekmē to.

Komisija tiek reģistrēta, izmantojot sīkdatnes, kuras tiek uzglabātas pārlūkā, lai noteiktu, kad tieši apmeklētājs ir skatījis reklāmdevēja lapu. Sīkdatnes neuzglabā nekādus personīgus datus. Tie satur partneru identifikācijas numuru (lapu), anonīmu apmeklētāja identifikācijas numuru, klikšķa laiku un citu papildus tehnisko informāciju, kura ir iekļauta partnermārketinga saitē. Sīkdatnes maksimālais derīguma termiņš ir 60 dienas.