Operators

FinanŔu produktu salīdzinŔanas servisu nodroŔina:

Kontaktinformācija:

double technology s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Prāga 4, Czechia, VAT: CZ08695717

Mēs neesam jebkādu finanÅ”u produktu nodroÅ”inātājs, bet tikai neatkarÄ«gs salÄ«dzināŔanas un informācijas serviss. Ja  jums  ir jebkādi jautājumi par specifisku produktu, lÅ«dzu, tieŔā veidā sazinieties ar tā nodroÅ”inātāju. Jautājumu gadÄ«jumā par mÅ«su platformu, ja esat atraduÅ”i kļūdu vai neprecizitāti, lÅ«dzu, sazinieties ar mums e-pastā: info@forsiaizdevumi.lv.

LemonyApps.com zÄ«mols ir double technology s.r.o. pārvaldÄ«bā. Mēs izmantojam unikālu zÄ«molu katrā tirgÅ«.

Kas ir LemonyApps?

Pēdējo gadu laikā visā pasaulē ir parādÄ«juÅ”ies dažādi finanÅ”u pakalpojumi un produkti: aizdevumi, kredÄ«tu apvienoÅ”ana, apdroÅ”ināŔanas pakalpojumi un kredÄ«tkartes. Tirgus mainās, tas paplaÅ”inās un tradicionālie pakalpojumu sniedzēji. Tirgus ir mainÄ«jies un izpleties, tradicionālie pakalpojumu sniedzēji arvien vairāk regulē tirgu pieaugoŔās konkurences dēļ.

Bet te rodas cita problēma ā€“ kā izvēlēties starp tik daudzām iespējām? Å is bija galvenais  iemesls, kādēļ LemonyApps izveidoja tehnoloÄ£iju kompāniju. Mēs nākam ar skaidru un caurspÄ«dÄ«gu pieejamo finanÅ”u produktu salÄ«dzināŔanu visā pasaulē.

No Čehijas un visā pasaulē

KopÅ” 2010.gada kad sākām Čehijā mēs pakāpeniski izpletāmies Slovākijā, Polijā, Spānijā, ArgentÄ«nā, Zviedrijā, Norvēģijā, Indonēzijā un vairāk kā 25 citās valstÄ«s visā pasaulē.

MÅ«su misija ir nodroÅ”ināt lietotājiem draudzÄ«gu un droÅ”u vidi, kur pieteikties finanÅ”u  pakalpojumiem un produktiem, kuri risina lietotāju aktuālo problēmu un situāciju.

Mēs salÄ«dzinām tikai pārbaudÄ«tus un 100% uzticamas kompānijas un produktus, kuras mÅ«su analÄ«tiÄ·i ir rÅ«pÄ«gi izpētÄ«juÅ”i katrā lapā. Papildus produktiem un uzņēmumu informācijai mēs publicējam lietotāju atsauksmes, biežāk uzdotos jautājumus un reprezentatÄ«vus piemērus. Tādā veidā jÅ«s vienmēr varat reāli salÄ«dzināt, cik daudz pakalpojums maksā un novērst pārpratumus vai liekas izmaksas.

Kādēļ izmantot mūsu pakalpojumus?

Visās valstÄ«s mēs strādājam ar pieredzējuÅ”iem profesionāļiem un partneriem, lai nodroÅ”inātu augstas kvalitātes pakalpojumus visās mÅ«su mājaslapās.

  • NeatkarÄ«ba ā€“ mēs nestrādājam nevienam pakalpojumu sniedzējam. Mēs neatkarÄ«gi salÄ«dzinām visus pieejamos produktus un pakalpojumus, lai jÅ«s varētu izvērtēt uzticamā un caurspÄ«dÄ«gā veidā.
  • 100% bezmaksas ā€“ izmantojot mÅ«su salÄ«dzināŔanas servisu Jums nekas nav jāmaksā. Mēs paÅ”i nenodroÅ”inām jebkādus finanÅ”u pakalpojumus vai produktus.
  • CaurspÄ«dÄ«gums ā€“ mēs izvērtējam un salÄ«dzinām visus produktus, lai garantētu, ka mÅ«su lietotājs skaidri zina, cik un kas maksās, izmantojot Å”os finanÅ”u pakalpojumus. Mēs izvairāmies no vispārÄ«giem vai nepilnÄ«giem aprēķiniem.
  • Bez saistÄ«bām ā€“ salÄ«dzināŔanas servisa izmantoÅ”ana neuzliek nekādus pienākumus vai papildu saistÄ«bas, Jums nav jānodroÅ”ina jebkāda personÄ«gā informācija.

Kā darbojas mūsu salīdzināŔanas servisi?

Mēs strādājam tikai ar partneriem, kuriem ir uzticama reputācija. Papildus tam visi mūsu pakalpojumi ir pieejami bezmaksas, nav vajadzīga reģistrācija u.c.

JÅ«s saņemat lielisku un ērti aplÅ«kojamu visu pieejamo produktu pārskatu, no kura varat izvēlēties sev piemērotāko pakalpojuma veidu. Tad jums bÅ«s visa informācija par piedāvājumiem ar pamata informāciju, kuru varat izvērst, ja ir tāda vēlme. Nekādu slēptu izmaksu: ja jÅ«s piesakāties jebkuram finanÅ”u produktam, izmantojot mÅ«su salÄ«dzināŔanas servisu, jÅ«s vienmēr maksāsiet gala summu, kuru maksātu, ja sāktu pakalpojuma izmantoÅ”anu pakalpojuma sniedzēja mājaslapā. Å o projektu finansē reklāma (Google Adsense) un brokeru komisijas (reklāmu tÄ«kli).

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu saņemt aizdevumu vai izmantot citu finanÅ”u produktu?

NosacÄ«jumi ir mainÄ«gi dažādiem produktiem. VispārÄ«gā procedÅ«ra ir vienmēr aprakstÄ«ta mÅ«su atsauksmēs un no tām vienmēr tieŔā veidā varat pieteikties produktam. Å Ä«  pieteikuma forma ir bez papildu saistÄ«bām, to varat droÅ”i izmantot. MÅ«su pakalpojums ir pilnÄ«bā bez maksas un vienmēr maksāsiet to paÅ”u cenu kā iegādājoties Ŕī pakalpojumu sniedzēja mājaslapā.

Kādēļ man vajadzētu salÄ«dzināt finanÅ”u produktus?

MÅ«sdienās aizdevumu un citu finanÅ”u produktu piedāvājums ir ļoti plaÅ”s, bez papildu informācijas nāktos ilgu laiku patērēt, lai to salÄ«dzinātu paÅ”a spēkiem. Jums bÅ«tu jāizlasa desmitiem lapu. Mēs esam apkopojuÅ”i svarÄ«gāko informāciju vienkopus, lai ērtā veidā mājaslapā varētu salÄ«dzināt, ietaupot laiku un naudu.

Kā daži aizdevumi var būt bezmaksas?

Pēdējos gados ir novērojama izteikta tendence, ka pirmais aizdevums tiek nodroÅ”ināts bezmaksas un Ŕādu  pieeju izveidoja tieÅ”i nebanku aizdevēji. Turklāt nudien ā€“ jums nav jāmaksā papildu maksas par aizdevuma noformÄ“Å”anu no Å”iem aizdevējiem. Jebkurā gadÄ«jumā lielākā daļa Ŕādu aizdevumu ir paredzēti Ä«siem termiņiem un mazākā apjomā. Bet jums vienmēr ir jāpārliecinās par aizdevumu termiņiem un nosacÄ«jumiem, vienmēr veikt atmaksu laikā un izvēlēties finanÅ”u produktus, kurus varat atļauties.

KurÅ” var pieteikties aizdevumam?

NozÄ«mÄ«gākais nosacÄ«jums ir vecums. Pēc 18 gadu sasniegÅ”anas jebkurÅ” var pieteikties lielākajai daļai pieejamo aizdevumu. Tomēr katra aizdevuma nosacÄ«jumi var atŔķirties, jums vienmēr ir jāizvērtē un detalizēti jāiepazÄ«stas ar katra atseviŔķā produkta prasÄ«bām.

Vai jums ir kāds jautājums vai komentārs? Rakstiet mums info@forsiaizdevumi.lv