Kontaktus

Finanšu produktu salīdzinšanas servisu nodrošina:

Kontaktinformācija:

Lemony trade s.r.o.
Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Prāga 4, Czechia, IČ: 29043026, DIČ: CZ29043026 

Mēs neesam jebkādu finanšu produktu nodrošinātājs, bet tikai neatkarīgs salīdzināšanas un informācijas serviss. Ja  jums  ir jebkādi jautājumi par specifisku produktu, lūdzu, tiešā veidā sazinieties ar tā nodrošinātāju. Jautājumu gadījumā par mūsu platformu, ja esat atraduši kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā: info@forsiaizdevumi.lv.

LemonyApps.com zīmols ir Lemony trade s.r.o. pārvaldībā. Mēs izmantojam unikālu zīmolu katrā tirgū.

Kas ir LemonyApps?

Pēdējo gadu laikā visā pasaulē ir parādījušies dažādi finanšu pakalpojumi un produkti: aizdevumi, kredītu apvienošana, apdrošināšanas pakalpojumi un kredītkartes. Tirgus mainās, tas paplašinās un tradicionālie pakalpojumu sniedzēji. Tirgus ir mainījies un izpleties, tradicionālie pakalpojumu sniedzēji arvien vairāk regulē tirgu pieaugošās konkurences dēļ.

Bet te rodas cita problēma – kā izvēlēties starp tik daudzām iespējām? Šis bija galvenais  iemesls, kādēļ LemonyApps izveidoja tehnoloģiju kompāniju. Mēs nākam ar skaidru un caurspīdīgu pieejamo finanšu produktu salīdzināšanu visā pasaulē.

No Čehijas un visā pasaulē

Kopš 2010.gada kad sākām Čehijā mēs pakāpeniski izpletāmies Slovākijā, Polijā, Spānijā, Argentīnā, Zviedrijā, Norvēģijā, Indonēzijā un vairāk kā 25 citās valstīs visā pasaulē.

Mūsu misija ir nodrošināt lietotājiem draudzīgu un drošu vidi, kur pieteikties finanšu  pakalpojumiem un produktiem, kuri risina lietotāju aktuālo problēmu un situāciju.

Mēs salīdzinām tikai pārbaudītus un 100% uzticamas kompānijas un produktus, kuras mūsu analītiķi ir rūpīgi izpētījuši katrā lapā. Papildus produktiem un uzņēmumu informācijai mēs publicējam lietotāju atsauksmes, biežāk uzdotos jautājumus un reprezentatīvus piemērus. Tādā veidā jūs vienmēr varat reāli salīdzināt, cik daudz pakalpojums maksā un novērst pārpratumus vai liekas izmaksas.

Kādēļ izmantot mūsu pakalpojumus?

Visās valstīs mēs strādājam ar pieredzējušiem profesionāļiem un partneriem, lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumus visās mūsu mājaslapās.

  • Neatkarība – mēs nestrādājam nevienam pakalpojumu sniedzējam. Mēs neatkarīgi salīdzinām visus pieejamos produktus un pakalpojumus, lai jūs varētu izvērtēt uzticamā un caurspīdīgā veidā.
  • 100% bezmaksas – izmantojot mūsu salīdzināšanas servisu Jums nekas nav jāmaksā. Mēs paši nenodrošinām jebkādus finanšu pakalpojumus vai produktus.
  • Caurspīdīgums – mēs izvērtējam un salīdzinām visus produktus, lai garantētu, ka mūsu lietotājs skaidri zina, cik un kas maksās, izmantojot šos finanšu pakalpojumus. Mēs izvairāmies no vispārīgiem vai nepilnīgiem aprēķiniem.
  • Bez saistībām – salīdzināšanas servisa izmantošana neuzliek nekādus pienākumus vai papildu saistības, Jums nav jānodrošina jebkāda personīgā informācija.

Kā darbojas mūsu salīdzināšanas servisi?

Mēs strādājam tikai ar partneriem, kuriem ir uzticama reputācija. Papildus tam visi mūsu pakalpojumi ir pieejami bezmaksas, nav vajadzīga reģistrācija u.c.

Jūs saņemat lielisku un ērti aplūkojamu visu pieejamo produktu pārskatu, no kura varat izvēlēties sev piemērotāko pakalpojuma veidu. Tad jums būs visa informācija par piedāvājumiem ar pamata informāciju, kuru varat izvērst, ja ir tāda vēlme. Nekādu slēptu izmaksu: ja jūs piesakāties jebkuram finanšu produktam, izmantojot mūsu salīdzināšanas servisu, jūs vienmēr maksāsiet gala summu, kuru maksātu, ja sāktu pakalpojuma izmantošanu pakalpojuma sniedzēja mājaslapā. Šo projektu finansē reklāma (Google Adsense) un brokeru komisijas (reklāmu tīkli).

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu saņemt aizdevumu vai izmantot citu finanšu produktu?

Nosacījumi ir mainīgi dažādiem produktiem. Vispārīgā procedūra ir vienmēr aprakstīta mūsu atsauksmēs un no tām vienmēr tiešā veidā varat pieteikties produktam. Šī  pieteikuma forma ir bez papildu saistībām, to varat droši izmantot. Mūsu pakalpojums ir pilnībā bez maksas un vienmēr maksāsiet to pašu cenu kā iegādājoties šī pakalpojumu sniedzēja mājaslapā.

Kādēļ man vajadzētu salīdzināt finanšu produktus?

Mūsdienās aizdevumu un citu finanšu produktu piedāvājums ir ļoti plašs, bez papildu informācijas nāktos ilgu laiku patērēt, lai to salīdzinātu paša spēkiem. Jums būtu jāizlasa desmitiem lapu. Mēs esam apkopojuši svarīgāko informāciju vienkopus, lai ērtā veidā mājaslapā varētu salīdzināt, ietaupot laiku un naudu.

Kā daži aizdevumi var būt bezmaksas?

Pēdējos gados ir novērojama izteikta tendence, ka pirmais aizdevums tiek nodrošināts bezmaksas un šādu  pieeju izveidoja tieši nebanku aizdevēji. Turklāt nudien – jums nav jāmaksā papildu maksas par aizdevuma noformēšanu no šiem aizdevējiem. Jebkurā gadījumā lielākā daļa šādu aizdevumu ir paredzēti īsiem termiņiem un mazākā apjomā. Bet jums vienmēr ir jāpārliecinās par aizdevumu termiņiem un nosacījumiem, vienmēr veikt atmaksu laikā un izvēlēties finanšu produktus, kurus varat atļauties.

Kurš var pieteikties aizdevumam?

Nozīmīgākais nosacījums ir vecums. Pēc 18 gadu sasniegšanas jebkurš var pieteikties lielākajai daļai pieejamo aizdevumu. Tomēr katra aizdevuma nosacījumi var atšķirties, jums vienmēr ir jāizvērtē un detalizēti jāiepazīstas ar katra atsevišķā produkta prasībām.

Kontaktforma

Vai jums ir kāds jautājums vai komentārs? Rakstiet mums info@forsiaizdevumi.lv