Patēriņa kredīts

     Patēriņa kredīts ikdienas finanšu vajadzībām

Patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem aizdevuma veidiem, tas ir skaidrojams ar to plašo pielietojumu.

Vairāk Moneza Reklāma

€1 000
Aizdevuma summa €200 - €1 000
Procenti 1,5 %
Termiņš 3 - 36 mēneši
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 1 000 €
 • Termiņš: 3 - 36 mēneši
 • Saņem naudu savā kontā 15 minūtēs

Aizdevuma noteikumi

 • Tev ir 20 – 70 gadi
 • Tu esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs
 • Tev ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums
 • Tev ir konts kādā no Latvijā reģistrētām bankām

Par uzņēmumu

Moneza ir diezgan jauns kredītdevēja zīmols, kas citu šādu pakalpojumu sniedzēju vidū izceļas ar to, ka viņu piedāvātās kredītu summas un to atmaksas laiki ir daudz lielāki nekā citām kredītiestādēm, taču pieteikties kredītam un to saņemt vienalga… Plašāka informācija par uzņēmumu SIA OC FINANCE

Aizņemties no €200 € ar procentu likmi, sākot no 1,5 % VairākReklāma
€10 000
Aizdevuma summa €50 - €10 000
Procenti 0,75 %
Termiņš 3 - 60 mēneš
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 10 000 €
 • Termiņš: 3 - 60 mēneš
 • Saņem naudu savā kontā 5 minūtēs

Aizdevuma noteikumi

 • Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas
 • Iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem
 • Bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām
 • Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams arī mobilais telefons un e-pasts

Par uzņēmumu

Vivus ir viens no Latvijā populārākajiem īstermiņa kredītu pakalpojumu sniedzējiem un ir AS 4Finance zīmols. Vivus.lv izsniegtie kredīti ir lielāki un ar ilgāku atmaksas termiņu nekā otram 4Finance zīmolam – SmsCredit Plašāka informācija par uzņēmumu SIA Vivus

Aizņemties no €50 € ar procentu likmi, sākot no 0,75 % VairākReklāma
€10 000
Aizdevuma summa €100 - €10 000
Procenti 1,57 %
Termiņš 3 - 60 mēneši
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 10 000 €
 • Termiņš: 3 - 60 mēn.
 • Saņem naudu savā kontā 15 minūtēs

Aizdevuma noteikumi

 • Vecums no 18 + gadiem
 • Pastāvīgā deklarētā dzīves vieta Latvijas Republikā

Par uzņēmumu

CreamCredit ir viens no nedaudzajiem aizdevējiem, kuri online vidē piedāvā kredītu līdz pat 10 000 eiro. CreamCredit.lv ir daļa no lielāka starptautiskā uzņēmuma “CreamFinance”, darbojas vairāk kā 7 valstīs, tostarp arī Latvijā. Uzņēmums ir… Plašāka informācija par uzņēmumu SIA Creamfinance Latvia

Aizņemties no €100 € ar procentu likmi, sākot no 1,57 % VairākReklāma

Pieteikties aizdevumam īpaši ērti ir online vidē, tādēļ arī tehnisku ierobežojumu aizdevumu saņemšanai ir mazāk. Daudzajām dzīves situācijām var būt piemērots patēriņa kredīts - aplūkosim detalizētāk par svarīgāko, ko ņemt vērā, izvērtējot šo aizdevuma veidu.

Patēriņa kredīts automašīnai

Auto iegādei bieži vien pietrūkst ietaupījumu vai arī jauna auto iegāde ir finansiāli kļuvusi izdevīgāka par vecā auto remontu, tādēļ nākas ātri pieņemt lēmumu un atrast labāko finansēšanas iespēju. Nereti tiek izvērtēts patēriņa kredīts vai līzings kā šī iespēja. Visbiežāk līzingam ir dažādi ierobežojumi, kas var ierobežot tā izmantošanu, piemēram, auto vecumam līzinga perioda beigās ir jābūt mazākam par 12 gadiem. Pieejamāks ir patēriņa kredīts auto iegādei, kuru nereti nosauc arī par auto kredītu, jo tas var būt īpašāk piemērots tieši automašīnas pirkumam. Aizdevumu varat izmantot arī motocikla, kvadricikla vai cita transportlīdzekļa iegādei.

Patēriņa aizdevums dažādiem remontiem

Viens no populārākajiem veidiem patēriņa kredīta izmantošanai ir dzīvokļa vai mājas remonts. Jebkurš mājoklis neatkarīgi no tā izmēriem ir jāuztur kārtībā, lai būtu komfortabla dzīve, kā arī lai nezaudētu tirgus vērtību. Slikti uzturēts mājoklis nozīmē zaudējumus, turklāt ietaupīta nauda sākumā var krietni atspēlēties uz vēlāku nekustamā īpašuma vērtību nākotnē.

Virkni remonta darbus iekštelpās var veikt arī ziemas mēnešos, tādēļ varat plānot labāk savas finanses un izvēlēties meistarus no plašāka klāsta, jo vasaras mēnešos labākie meistari jau ir darbos mēnešus uz priekšu. Arī šādā gadījumā ar papildu aizdevumu varat apmaksāt meistaru darbu un būvmateriālu iegādi. Mazāks darbu apjoms nozīmē lielāku konkurenci meistaru vidū, savukārt būvmateriālu veikalos šajā laikā ir akcijas un izpārdošanas, varat iegādāties tūlītējai izmantošanai vai izmantot to vēlāk vasarā, ja vien ir atbilstoša vieta uzglabāšanai.

Kuru patēriņa kredītu izvēlēties?

Patēriņa aizdevumu piedāvā daudzi kredītdevēji - bankas un nebanku aizdevēji. Ierasti izdevīgāk ir noformēt pie bankas vai pie kāda no nebanku aizdevējiem, ar kuriem ir veidojušās pozitīvas attiecības.

Latvijā netrūkst patēriņa kredītu piedāvājumu no lielākajām bankām kā Swedbank, SEB, Citadele, Luminor (iepriekš Nordea un DNB), tomēr banku piedāvājumi ierasti tiek ilgāk izvērtēti kā nebanku aizdevējiem, lai gan tiek solīta ātra izskatīšana līdz pusstundai. Iesakām izvērtēt vairākus piedāvājumus un atrast sev piemērotāko. Dažkārt tas var būt aizdevums no bankas, citu reizi – nebanku aizdevums lielākam vai mazākam pirkumam – auto iegādei, dzīvokļa remontam utml.

Salīdziniet piedāvājumus

Pat ja šķiet, ka ir atrasts labākais piedāvājums, tomēr veltiet pāris minūtes laika, lai varētu atrast piemērotāko, salīdziniet dažādās iespējas - ne vienmēr sākotnēji vilinošākais būs tas labākais, lai par to pārmaksātu. Mūsu mājaslapā atradīsiet klientu pieprasītākos un uzticamus piedāvājumus, atliek vien tos salīdzināt. Izmantojot pieteikumu formas online vidē, pieteikumi kredītiem ir ļoti vienkārši un to aizpildīšanai nav vajadzīgs lieki tērēt laiku filiālēs vai gatavojot daudzus dokumentus.

Svarīgākais, ko ņemt vērā patēriņa kredīta izvēlē:

 1. pirmais un nozīmīgākais faktors ir procentu likme - uzticamākiem klientiem būs izdevīgāki nosacījumi, tādēļ ir vērts nosūtīt pieteikumu, nevis tikai apskatīt publiski pieejamo standarta likmi
 2. atmaksas termiņš - tas dažādiem aizdevējiem var atšķirties, vērts pievērst uzmanību nosacījumiem par pirmstermiņa atdošanas iespējām, it sevišķi ilgāka termiņa aizdevumiem
 3. aizdevuma summa - vai tā būs pietiekami liela vajadzīgā pirkuma veikšanai
 4. katram var gadīties neplānota aizkavēšanās, tādēļ arī novērtēt iespējamos soda apmērus un kavējuma procentus
 5. aizdevēja uzticmaība un reputācija - neviens nevēlas aizņemties no aizdevēja, kuram ir apšaubāma reputācija, līdz ar to var būt problēmas ar apkalpošanu

Lai iztiktu bez nepatīkamiem pārsteigumiem, noteikti iepazīstieties rūpīgi ar līguma nosacījumiem - katram aizdevējam tie var ievērojami atšķirties, neuzķerieties uz dažādiem zemūdens akmeņiem. Izvērtējiet gan savu, gan citu cilvēku pieredzi ar konkrēto aizdevēju.

Aprēķini aizņēmuma izdevumus

Faktiski jebkura aizdevēja lapā varat atrast patēriņa kredīta kalkulatorus, tie palīdzēs izrēķināt piedāvājuma izmaksas. Ja ir nemainīgs termiņš, tad visērtāk ir salīdzināt piedāvājumus ar gada procentu likmi jeb GPL. Ja GPL ir ļoti atšķirīgs no zemākā piedāvājuma, tad dārgākos varat uzreiz izslēgt, vienlaikus aprēķinos ir jāņem vērā, vai jums tiks piešķirts kredīts, ņemot vērā kredītvēsturi un aizņēmuma summu, tādēļ lētākais piedāvājums var būt vilinošs, bet riskanta klienta gadījumā aizdevējs var atteikt vispār vai palielināt aizdevuma procentu likmi.

Bieži uzdoti jautājumi par patēriņa kredītu

Vai patēriņa kredītu var izmantot mājokļa vai zemes iegādei?

Jā, tomēr lielākais ierobežojums būs nekustamā īpašuma iegādes cena. Ja jums ir nepieciešams neliels papildinājums esošajiem līdzekļiem, lai iegādātos jaunu īpašumu, dzīvokli, tad patēriņa kredīts būs ļoti piemērots, lai to darītu. Tomēr biežāk šo aizdevuma veidu izmanto tieši mājokļa remontam un labiekārtošanai.

Vai nebanku aizdevējs vienmēr būs izdevīgāks?

Katram pašam vajag salīdzināt piedāvājumus, izmaksas, procentu likmes, šādā veidā varēsiet atrast izdevīgāko piedāvājumu no banku vai nebanku aizdevēju vidus. Ļoti daudz noteiks jūsu iepriekšējā sadarbība ar kredītiestādi, kopējā kredītvēsture.

Vai patēriņa kredītam ir nepieciešams galvotājs?

Ja izvēliesieties lielāku kredītu, aizdevējs var pieprasīt papildu galvotāju kā garantiju, ka varēsiet šo aizdevumu laicīgi atdot. Galvotāja vietā var būt arī ķīla, piemēram, automašīna, nekustamais īpašums.

Vai var noformēt patēriņa kredītu bez darba vietas?

Jums ir jābūt regulāriem ienākumiem, kas apstiprinās jūsu spēju veikt kredīta atmaksu. Iespējams, ka jums ir regulāri ienākumi no nekustamā īpašuma izīrēšanas vai esat pašnodarbināts. Šiem ienākumiem ir jābūt oficiāliem un pierādāmiem, lai varētu apliecināt to izcelsmi un patiesumu. Ja nebūs izpildīti šie nosacījumi, tad aizdevums netiks apstiprināts.


Patēriņa kredīts ikdienas finanšu vajadzībām vērtējums: 4.5/5 no 522 balsojumi.

Operators

Aizdevumu salīdzinātājs Forsiaizdevumi.lv:
double technology s.r.o., VAT: CZ08695717
Uzņēmums nav jebkādu finanšu produktu sniedzējs.

Par portālu

Forsiaizdevumi.lv ir aizdevumu salīdzināšanas vietne. Mēs balstāmies uz informācijas pārredzamību un pilnīgumu. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs uzzināsiet, kuru aizdevumu izvēlēties.

Reklāma: Vajadzīga nauda? Līdz šim 10 000 € par kaut ko ...  Vairāk informācijas