Atrie krediti ar sabojātu kreditvesturi

     Atrie krediti ar sabojātu kreditvesturi

Slikta kredītvēsture ir viena no svarīgākajiem iemesliem, kādēļ kredīts tiek atteikts. Katrs aizdevējs veicot naudas aizdevumu vēlas būt pirms tam pārliecināts, ka naudas saņēmējs varēs atdot naudu, izpildīt visas līguma prasības – samaksāt komisijas naudu un izdarīt to līgumā paredzētajā laikā.

Vairāk Moneza Reklāma

€10 000
Aizdevuma summa €50 - €10 000
Procenti 0,75 %
Termiņš 3 - 60 mēneš
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 10 000 €
 • Termiņš: 3 - 60 mēneš
 • Saņem naudu savā kontā 5 minūtēs

Aizdevuma noteikumi

 • Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas
 • Iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem
 • Bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām
 • Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs nepieciešams arī mobilais telefons un e-pasts

Par uzņēmumu

Vivus ir viens no Latvijā populārākajiem īstermiņa kredītu pakalpojumu sniedzējiem un ir AS 4Finance zīmols. Vivus.lv izsniegtie kredīti ir lielāki un ar ilgāku atmaksas termiņu nekā otram 4Finance zīmolam – SmsCredit Plašāka informācija par uzņēmumu SIA Vivus

Aizņemties no €50 € ar procentu likmi, sākot no 0,75 % VairākReklāma
€10 000
Aizdevuma summa €100 - €10 000
Procenti 1,57 %
Termiņš 3 - 60 mēneši
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 10 000 €
 • Termiņš: 3 - 60 mēn.
 • Saņem naudu savā kontā 15 minūtēs

Aizdevuma noteikumi

 • Vecums no 18 + gadiem
 • Pastāvīgā deklarētā dzīves vieta Latvijas Republikā

Par uzņēmumu

CreamCredit ir viens no nedaudzajiem aizdevējiem, kuri online vidē piedāvā kredītu līdz pat 10 000 eiro. CreamCredit.lv ir daļa no lielāka starptautiskā uzņēmuma “CreamFinance”, darbojas vairāk kā 7 valstīs, tostarp arī Latvijā. Uzņēmums ir… Plašāka informācija par uzņēmumu SIA Creamfinance Latvia

Aizņemties no €100 € ar procentu likmi, sākot no 1,57 % VairākReklāma
€5 000
Aizdevuma summa €10 - €5 000
Procenti 19,86 %
Termiņš 1 dienas - 60 mēnešiem
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 5 000 €
 • Termiņš: 1 dienas - 60 mēnešiem
 • Saņem naudu savā kontā 10 minūšu

Aizdevuma noteikumi

 • Personām no 18 gadiem
 • Ja vien Tev ir atbilstoši ienākumi
 • Un pozitīva kredītvēsture

Par uzņēmumu

Zīmols „Creditus.lv” pieder kompanijai SIA IPF Digital Latvija, uzņēmumam ir izsniegta Patērētāju Tiesību aizsardzības centra licence. Uzņēmuma specializācija ir ātrie kredīti un kredītlīnijas. Plašāka informācija par uzņēmumu SIA IPF Digital Latvia

Aizņemties no €10 € ar procentu likmi, sākot no 19,86 % VairākReklāma
€3 000
Aizdevuma summa €200 - €3 000
Procenti 8 %
Termiņš 12 - 36 mēn.
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 3 000 €
 • Termiņš: 12 - 36 mēneši
 • Saņem naudu savā kontā 30 min.

Aizdevuma noteikumi

 • Aizdevumi tiek izsniegti personām, kas sasniegušas 21 gadu vecumu
 • Jābūt oficiālajiem ienākumiem vismaz 6 mēnešu laikā
 • Tiesas darbu un parādpiedziņas tiesvedības procesu neesamība
 • Konta esamība jebkurā Latvijas Republikas komercbankā
 • Nepieciešamības gadījumā kompānija patur tiesības pieprasīt galvotāju, kas strādā oficiāli un saņem algu, kas tiek ieskaitīta viņa kontā
 • Saprātīga savu finansiālo iespēju izvērtēšana

Par uzņēmumu

“AutoSosCredit” ir uzņēmuma DSA Invest zīmols, kompānijai pieder arī patēriņa kredītu zīmols “Saules kredīts”, bet “AutoSosCredit” pakalpojums ir kredīts apmaiņā pret nekustamā īpašuma ķīlu. Plašāka informācija par uzņēmumu SIA DSA Invest

Aizņemties no €200 € ar procentu likmi, sākot no 8 % VairākReklāma
€10 000
Aizdevuma summa €50 - €10 000
Procenti 0 %
Termiņš 5 dienas - 84 mēnešiem
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 10 000 €
 • Termiņš: 5 dienas - 84 mēnešiem
 • Saņem naudu savā kontā 15 minūšu

Aizdevuma noteikumi

 • Aizdevumu var saņemt personas no 18-75 gadu vecumam (gadi var mainīties atkarībā no aizdevēja), kurām ir tīra kredītu vēsture
 • Ātrajiem īstermiņa kredītiem netiek prasīta darba vieta
 • Ilgtermiņa kredītiem bieži vien tiek pieprasīti interneta bankas dati par ienākumiem
 • Lai saņemtu naudu, jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām

Par uzņēmumu

Plašāka informācija par uzņēmumu Internet Credit

Aizņemties no €50 € ar procentu likmi, sākot no 0 % VairākReklāma

     Atrie krediti ar sabojātu kreditvesturi

Tādēļ aizdevēji pielieto noteiktas prasības, lai samazinātu kredīta neatdošanas iespēju. Uz pozitīvu sadarbību norādīs pietiekama maksātspēja, disciplīna, uz kuru norāda pozitīva kredītvēsture.

Klienti, kuriem ir slikta kredītvēsture, neizpildītas saistības, ir mazākas iespējas saņemt aizdevumu, tomēr šāda iespēja nav pilnībā izslēgta un var palīdzēt atrisināt finanšu vajadzības. Pat ja atmaksāsiet visu naudu, pilnā apmērā, tomēr kavēti regulārie maksājumi ietekmēs kopējo novērtējumu, tādēļ rūpīgi attiecieties pret jebkura veida maksājumiem, kurus jums nākas veikt. Katra cilvēka kredītvēsturi primāri veido maksāšanas disciplīnas vēsture - izpildītās saistības, aktīvās, kā saistības tiek pildītas. Šos sarakstus veido gan centralizēti, gan arī katrs uzņēmums savā līmenī.

Sarežģījumi ar kredīta izmantošanu var rasties ikvienam, tādēļ problēmu gadījumā vienmēr ir jāvēršas pie aizdevēja un jāvienojas par risinājumu, lai aizdevums netiktu nodots tālāk kredītu piedzīšanai un tas ir nākamais solis, lai nokļūtu nemaksātāju sarakstos un nākotnē saskartos ar ievērojamām problēmām citu finanšu pakalpojumu izmantošanai. Šī kredītvēsture dažādos valsts un privātājos reģistros uzglabājas ilgstoši un tas nenozīmē, ka vienu gadu pildot saistības korekti, jūs varēsiet tikt no šī zīmoga vaļā.

Cik ilgi ir jāatrodas kredīta reģistros?

Kredītsaistību (ne)izpildes statistika Latvijas bankas kredītu reģistrā un privāto aizdevēju nemaksātāju sarakstos tiek uzkrāti 3 gadus pēc saistību izpildes. Tas viss tiek izmantots, lai pasargātu tirgus dalībniekus no parādniekiem. Informāciju par savām saistībām var pieprasīt reģistors, tomēr vienmēr var mēģināt, lai varētu noskaidrot aizdevuma iespējas. Lai uzņēmums iegūtu informāciju par jūsu datiem, jums ir jāsniedz skaidra piekrišana, aizsargājot fiziskās personas datus, tādēļ ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu un nevarēs šo informāciju noskaidrot pa tālruni.

Kredīts nav parādu atmaksai

Daudzie aizdevēji arī uzsver, ka jaunus aizdevumus nedrīkst izmantot, lai segtu iepriekšējos parādus – parāds nav brālis, tomēr ir dzīves situācijas, ka nākas to risināt un iespējams, ka aizdevēji tomēr var palīdzēt. Tam tomēr līdzās iet daudz nosacījumu, kas regulēs veiksmīgu saņemšanu. Svarīgākais ir runāt ar aizdevēju, lai novērstu jebkādu tālāku virzību kredītu piedzīšanai, jo tas var būt vēl lielāks slogs un problēmas gan esošajā situācijā, gan arī nākotnē. Neparedzētas finanšu situācijas var gadīties katram un to ir jāņem vērā arī aizņemoties – vai ir pieejams kāds plāns B, kas ļautu iespējami ātri risināt parādu problēmu.

Kredīta iespējas ar sliktu kredītvēsturi jeb parādniekiem

Klientus ar sliktu kredītvēsturi mēdz dēvēt arī par parādniekiem. Neviens nevēlas tāds būt, tomēr situācijas mēdz gadīties un ar to nākas sadzīvot. Tādēļ nākas risināt šo jautājumu un aizdevuma iespējas ir ar papildu nosacījumiem, piemēram, galvojumu vai ķīlu. Vienlaikus ir jāatceras, ka visu noteiks aizdevuma lielums, termiņš, iepriekšējā sadarbība. Ja aizņēmējs atnāk pēc aizdevuma ar lielu esošo parādu sarakstu, noteikti tiks piemērots galvojums vai ķīlas prasība. Tas arī noteiks, cik lielas vai mazas ir jūsu iespējas saņemt aizdevumu.

Būtiskākie nosacījumi

Līdzīgi kā jebkuram kredītam ir priekšnoteikumi, lai varētu veiksmīgi aizņemties:

Aizdevums pret ķīlu

Jāatceras, ka aizņēmumi ar sliktu kredītvēsturi un bez darba vietas netiks izsniegti. Sliktas kredītvēstures īpašniekiem bieži vien ķīlas aizdevums ir vienīgais risinājums. Kā ķīla var kalpot automašīna, nekustamie īpašumi kā dzīvoklis, māja, zemes gabali. Tā būs garantija aizdevējam, ka ieguldītā nauda tiks saņemta, veicot ķīlas pārdošanu. Tomēr arī šeit esiet uzmanīgi par parādsaistībām, lai tās nekļūtu vēl dziļākas un izvēlieties piemērotāko aizdevēju īpaši uzmanīgi. Ņemot vērā riska pakāpi ķīlas vērtībai ir jābūt krietni lielākai par aizdevumu, lai varētu segt visus izdevumus, kas ir saistīti ar šo ķīlas pārdošanu. Ķīlas pārdošana nav aizdevēju pamata funkcija, tādēļ ķīlas pārdošana ir galējais līdzeklis, lai varētu atgūt aizdevumu.

Salīdzini pirms aizņemies

Mūsu mājaslapā ir iespēja salīdzināt daudzus un dažādus piedāvājumus, lai atrastu labāko. Ja jums ir slikta kredītvēsture, nāksies aizpildīt vairākus pieprasījumus, līdz atradīsiet kādu, kurš būtu gatavs sniegt vajadzīgo kredītu. Lapā atrodamie aizdevēji ir ar papildu aprakstu un varat izvērtēt pēc reitingiem, atsauksmēm, vajadzībām jums piemērotāko. Ne vienmēr zināmākie aizdevēji būs labākie, tādēļ atkal un atkal ir vērts atgādināt, ka salīdzinot aizdevumus jūs nekļūdīsieties un vienmēr saņemsiet labāko iespējamo finanšu pakalpojumu. Atcerieties, ka jums ir tiesības atdot kredītu pirms laika pilnā vai daļējā apjomā par faktisko aizņēmuma laiku, bez papildu komisijas procentiem.


Atrie krediti ar sabojātu kreditvesturi vērtējums: 4.5/5 no 522 balsojumi.

Operators

Aizdevumu salīdzinātājs Forsiaizdevumi.lv:
double technology s.r.o., VAT: CZ08695717
Uzņēmums nav jebkādu finanšu produktu sniedzējs.

Par portālu

Forsiaizdevumi.lv ir aizdevumu salīdzināšanas vietne. Mēs balstāmies uz informācijas pārredzamību un pilnīgumu. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs uzzināsiet, kuru aizdevumu izvēlēties.

Reklāma: Vajadzīga nauda? Līdz šim 10 000 € par kaut ko ...  Vairāk informācijas