Kredīts bez ķīlas

     Kredīts bez ķīlas

Mūsdienās arvien pieprasītāki kļūst aizdevumi, kuriem nav vajadzīga ķīla vai galvotājs, ierasti to dēvē par “kredīts bez ķīlas”. Salīdzinājumā ar ķīlas aizdevumiem tie ir ātrāki, jo nav vajadzība ieķīlāt lietas vai īpašumus, kas Jums piede.

Vairāk Ondo Reklāma

€25 000
Aizdevuma summa €500 - €25 000
Procenti 20 %
Termiņš 3 - 120 mēn.
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 25 000 €
 • Termiņš: 3 - 120 mēnešiem
 • Saņem naudu savā kontā 15 min.

Aizdevuma noteikumi

 • Vecums 23 - 75 gadi
 • Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs
 • Nav kavētu kredītu vai kredītu maksājumu

Par uzņēmumu

Sefinance Latvijas tirgū ienāca 2010. gadā un bija pirmie, kas saviem klientiem piedāvāja kredītu apvienošanas iespēju. „Sefinance” patēriņa kredīts un auto līzings tiek apstiprināts tikpat ātri cik standarta uzņēmumu ātri kredīti, tāpēc uzņēmums… Plašāka informācija par uzņēmumu SIA Sefinance

Aizņemties no €500 € ar procentu likmi, sākot no 20 % VairākReklāma
€30 000
Aizdevuma summa €500 - €30 000
Procenti 11,97 %
Termiņš 6 - 72 mēneši
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 30 000 €
 • Termiņš: 6 - 72 mēneši
 • Saņem naudu savā kontā 30 min.

Aizdevuma noteikumi

 • Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam
 • Vecumā no 18 + gadiem

Par uzņēmumu

„Nord Auto Līzings” ir kreditēšanas brokeris, kas sniedz klientiem palīdzību gadījumā, ja tie vēlas uz līzingu iegādāties automašīnu, kā arī vienkārši iegādāties vai pārdot savu auto. Kompānija Latvijā darbojas kopš 2011. gada. Plašāka informācija par uzņēmumu SIA Nord Auto Līzings

Aizņemties no €500 € ar procentu likmi, sākot no 11,97 % VairākReklāma
€5 000
Aizdevuma summa €100 - €5 000
Procenti 4,24 %
Termiņš 2 - 60 mēnešiem
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 5 000 €
 • Termiņš: 2 - 60 mēnešiem
 • Saņem naudu savā kontā 15 minūšu

Aizdevuma noteikumi

 • Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam
 • Vecums 20 – 80 gadi

Par uzņēmumu

„Banknote” ir diezgan jauns kreditēšanas uzņēmums, kas šobrīd ver vairākas filiāles visā Latvijā. Viņi piedāvā īpašas kreditēšanas iespējas pensionāriem. Plašāka informācija par uzņēmumu SIA ExpressCredit

Aizņemties no €100 € ar procentu likmi, sākot no 4,24 % VairākReklāma
€10 000
Aizdevuma summa €50 - €10 000
Procenti 0 %
Termiņš 5 dienas - 84 mēnešiem
Info VairākReklāma

Ātrā informācija

Rekvizīti

 • Aizdevums līdz 10 000 €
 • Termiņš: 5 dienas - 84 mēnešiem
 • Saņem naudu savā kontā 15 minūšu

Aizdevuma noteikumi

 • Aizdevumu var saņemt personas no 18-75 gadu vecumam (gadi var mainīties atkarībā no aizdevēja), kurām ir tīra kredītu vēsture
 • Ātrajiem īstermiņa kredītiem netiek prasīta darba vieta
 • Ilgtermiņa kredītiem bieži vien tiek pieprasīti interneta bankas dati par ienākumiem
 • Lai saņemtu naudu, jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām

Par uzņēmumu

Plašāka informācija par uzņēmumu Internet Credit

Aizņemties no €50 € ar procentu likmi, sākot no 0 % VairākReklāma

     Kredīts bez ķīlas

Bezķīlas aizdevums gan nenozīmē, ka kredīta atmaksu var bezgalīgi atlikt vai neatmaksāt vispār – šajā gadījumā atmaksa netiek vērsta pret ķīlu, bet pret Jums, izmantojot kredītu piedzinējus, tādā veidā var nokļūt kredītu parādnieku sarakstā un no tā noteikti vajag izvairīties, plānojot savas finanses.

Ne vienmēr savlaicīgu finanšu plānošanu var īstenot, ja nākas sastapties ar dažādiem neparedzētiem gadījumiem, kad papildu finanses ir nepieciešamas un tas ir vajadzīgs ātri, piemēram, steidzams auto remonts vai ārstniecības izdevumi. Te nāk talkā patēriņa kredīti vai kredītlīnijas, kuri ir vidēja un ilgtermiņa aizdevumi, kurus nodrošina gan bankas, gan arī nebanku aizdevēji. Piemēram, kredītlīnijas aizdevuma atmaksu var veikt pa daļām vai visu uzreiz vienā maksājumā - tas ir efektīvs ilgtermiņa aizdevuma risinājums, sniedzot iespēju izmantot naudu tieši tad, kad tā ir vajadzīga.

Bezķīlas aizdevumi

Aizdevumiem bez ķīlas ir lielāks risks no aizdevēja puses, tādēļ arī aizdevuma procenti ierasti ir lielāki, ar to vajag rēķināties, tomēr arī šajā gadījumā ir aizdevēji, kuri pirmo kredītu izsniedz ar ievērojami zemāku aizdevuma likmi un tādēļ tā Jums ir iespēja to izmantot. Visbiežāk tiks pieprasīta izziņa no darba vietas, kas apliecina patstāvīgos ienākumus un tas būs kā nodrošinājums ķīlas vietā. Aizdevums nebūs iespējams bez internetbankas un bankas konta.

Salīdziniet bezķīlas aizdevumus

Mūsu mājaslapā varat ērti un ātri Internetā salīdzināt aizdevumus bez ķīlas, katrs pats var atrast un izvērtēt sev piemērotāko aizdevuma veidu, lai atrisinātu sasāpējušos finanšu jautājumus. Lai arī ne vienmēr ātrais kredīts būs ilgtermiņa risinājums, tomēr tas var palīdzēt uzlabot esošo stāvokli, lai nākotnē finanšu situācija uzlabotos. Kredītu izsniegšana parādniekiem ne vienmēr ir iespējama bez ķīlas, tomēr, iesniedzot pieprasījumu vairākiem aizdevējiem, Jums ir iespēja pārliecināties, kurš aizdevējs katrā gadījumā būs piemērotākais un draudzīgākais.

Aizdevumu apvienošana ilgtermiņā

Ātro kredītu apvienošana ilgtermiņa aizdevumā ir arvien populārāka iespēja, kuru izmanto daudzi, kuri vēlas ilgāku termiņu aizdevumu atmaksai. Šādu refinansēšanas iespēju piedāvā vairāki aizdevumu izsniedzēji Internetā, to dēvē arī par kredītu restrukturizāciju. Tā ir iespēja izvairīties no nokļūšanas parādnieku sarakstā, īstenojot laicīgu aizdevumu atmaksu, novēršot sliktu kredītvēsturi. Par dažādām aizdevumu iespējām visplašāko informāciju atradīsiet mūsu mājaslapā.


Kredīts bez ķīlas vērtējums: 4.5/5 no 23 balsojumi.

Operators

Aizdevumu salīdzinātājs Forsiaizdevumi.lv:
double technology s.r.o., VAT: CZ08695717
Uzņēmums nav jebkādu finanšu produktu sniedzējs.

Par portālu

Forsiaizdevumi.lv ir aizdevumu salīdzināšanas vietne. Mēs balstāmies uz informācijas pārredzamību un pilnīgumu. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs uzzināsiet, kuru aizdevumu izvēlēties.

Reklāma: Vajadzīga nauda? Līdz šim 425 € par kaut ko ...  Vairāk informācijas