Ikdienas visos plašsaziņas līdzekļos tiek reklamēti īstermiņa, ātrie un patēriņa kredīti, līzings un kredītlīnijas. Ja jums ir stabili un regulāri algas ienākumi, atliek vien iesniegt pieteikumu un kredīts ir jūsu. Vēl jo vairāk to veicina ātro kredītu reklāmas akcijas, kuru ietvaros pirmais vai vairāki pirmie kredīti tiek piešķirti bez maksas, kā arī iespēja gandrīz jebkurā veikalā uz vietas noformēt patēriņa kredītu vai līzingu.

Kredītu apvienošana

Šķiet, kāpēc gan neizmantot šo iespēju? Tādējādi daudzi iedzīvotāji cieši nonāk kredītu varā, veicot aizdevuma maksājumus nevien par vienu, bet gan vairākiem dažādiem īstermiņa kredītiem, un, iespējams, vēl arī par ilgtermiņa hipotekāro kredītu.

Vairāku kredītu maksājumu veikšana ar dažādiem atmaksas grafikiem un nosacījumiem var padarīt naudas plūsmu jūsu kontā pilnībā nepārredzamu, un pat godprātīgs kredītņēmējs var nokļūdīties un aizmirst rezervēt nepieciešamo summu kārtējā kredīta maksājuma veikšanai. Tas savukārt var ievērojami kaitēt jūsu kredītvēsturei un pat apgrūtināt vai liegt turpmāku kredītu saņemšanu. Šādā gadījumā par jūsu glābšanas riņķi var kļūt kredītu apvienošana.

Tās mērķis ir apvienot vienā vairākus jūsu īstermiņa kredītus, līdztekus tam samazinot kopējo aizdevuma maksājumu summu un pagarinot aizdevumu atmaksas termiņu.  Tā rezultātā, jūs iegūsiet vienu kredītu ar pārskatāmu grafiku un pazeminātu procentu likmi. Ja vairāki īstermiņa kredīti ir vienas kredītiestādes robežās, kurā jums ir arī kāds ilgtermiņa kredīts, izdevīgākais risinājums ir pievienot īstermiņa kredītu summas tam, kas ievērojami samazinās procentu maksājumu.

Kredītu apvienošana var kļūt par jūsu glābiņu arī, ja kādu objektīvu iemeslu dēļ (piem. piespiedu darba zaudēšanas vai nopietnas saslimšanas dēļ) tieši pašreiz vairs nevarat veikt maksājumus par visiem īstermiņa aizdevumiem ar to augstajiem procentiem. Ja jau ilgāku laiku esat dotās kredītiestādes klients, līdztekus kredītu apvienošanai tā var piedāvāt jums arī kredīta brīvdienas, uz noteiktu laiku atliekot pamatsummas maksājumus un veicot tikai kredīta procentu maksājumus. Šāda risinājuma rašana ir izdevīga arī kredītiestādei, kuras plānos nebūt neietilpst klienta zaudēšana vai slikto kredītu uzkrāšana bilancē.

Vairāk Moneza Reklāma

Hodnocení kategorie 4.5
Kredītu apvienošana: 4.2/5 no 25 balsojumi
5000
Aizdevuma summa €100 - €5 000
Procenti 18 %
Termiņš 30 dienas - 60 mēn.
15000
Aizdevuma summa €1 000 - €15 000
Procenti 9,9 %
Termiņš 3 - 72 mēn.
500
Aizdevuma summa €50 - €500
Procenti 2,1 %
Termiņš 30 dienas - 12 mēnešiem
1000
Aizdevuma summa €70 - €1 000
Procenti 40,07 %
Termiņš 4 - 24 mēneši