Arvien vairāk nebanku aizdevēji, apmierinot klientu prasības, piedāvā aizdevumus salīdzinošā ilgtermiņā, piemēram, uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem. Šie nebanku aizdevēji ir ieguvuši klientu uzticību un sniegtais pakalpojumu serviss ļauj cilvēkiem labāk izvēlēties, kuru kredītu izmantot.

Ātrie kredīti ilgtermiņā

Visbiežāk šie ilgtermiņa aizdevumi ir atbildīgāka izvēle un ļauj labāk plānot finanses, ļoti nozīmīgi tas ir darbiniekiem, kuriem ir sezonāls darbs, piemēram, vasarā nākas nopelnīt atlikušajam gadam, vienlaikus ir vajadzīgas kā mājas remonts, kad ir nepieciešamas papildu finanses. Parasti klienta aizņēmuma atmaksas termiņš ir 6 – 12 mēneši, tas sniedz ievērojami lielāku elastību, šādi aizņēmējs var paturēt kredīta summu uz ilgāku laiku un veikt mazākus ikmēneša maksājumus, līdz ar to Jūs varat kontrolēt naudu, nevis nauda pārvalda Jūs. Šādus ilgtermiņa aizdevumus raksturo arī lielākas summas līdz pat 15 000 eiro. Šādu lielu summu gadījumā aizdevuma termiņi arī ir atbilstoši līdz 5 un pat līdz 7 gadiem.

Ņemot vērā šo aizdevumu īpašības tos varētu nodevēt arī par patēriņa kredītu, jo tiek izmantoti ikdienas tēriņu apmaksai lielākā apmērā, lai gan, piemēram, kāzas nenodēvēsi par ikdienas tēriņiem, tomēr arī tam var noderēt. Citkārt esošās mājvietas uzlabojumiem var noderēt kredīts, ja tomēr neizdodas noformēt hipotekāro kredītu jaunas mājvietas iegādei. Šāda alternatīva ievērojami arī samazina finanšu slogu, lai arī nākas samierināties iespējams ar mazāku sapņa piepildījumu.

Aizdevēja reputācija un atsauksmes

Nemainīgi aizdevēja reputācija un atsauksmes ir svarīga jebkurā aizdevuma gadījumā, tādēļ salīdziniet piedāvājumus un neiekrītiet aizdomīgu pakalpojumu sniedzēju mājaslapās. Varbūt nezaudēsiet naudu, bet nejauši varat savus privātos datus vai maksājumu kartes informāciju nodot krāpnieku rokās, tādēļ izmantojiet pārbaudītas kompānijas. Mūsu lapā ir atrodamas kompānijas, kuras esam atlasījuši, tām ir klientu atsauksmes, novērtējama darbība. Saskaņā ar Latvijas un Eiropas Savienības likumdošanu aizdevumus un līdzīgus finanšu produktus drīkst izsniegt tikai finanšu uzraudzības iestādes pilnvaroti kreditori. Šāda darbības atļauja tiek piešķirta tikai uzņēmumiem, kuriem darbība ar aizņēmējiem un finanšu plūsmu ir sakārtota visās jomās: juridiskais pamats, grāmatvedība, pietiekams finanšu kapitāls.

Nekad nenododiet datus un neīstenojiet aizņēmumu pie nezināma kreditora – tas var beigties ar ļoti sliktu pieredzi, piemēram, nepamatoti augstiem procentu maksājumiem vai neizdevīgu līgumu, kuru varbūt rūpīgi neizlasījāt. No 2017.gada spēkā ir likums, kas nosaka, ka soda procenti nedrīkst pārsniegt 36% no kopējā aizņēmuma summas, tas vairāk aizsargā kredīta ņēmējus, ņemot vērā iepriekšējo gadu negodprātīgo aizdevēju praksi.

Salīdziniet aizdevumu iespējas

Latvijā parādās arvien vairāk dažādu nebanku un banku piedāvājumi, varat salīdzināt un atrast sev piemērotāko. Mūsu mājaslapā arī varat atrast dažādas iespējas aizdevumu salīdzināšanai, ātrie kredīti ilgtermiņā ir tikai viens no veidiem, to papildina dažādas kredītlīnijas, maksājumu kartes.

Ņemiet vērā - arī uz ilgāku laika termiņu aizdevumus ir jābūt iespējai atmaksāt priekšlaicīgi bez papildu komisijām vai soda naudām. Tam vajadzētu vienkāršot finanšu plānošanu un palīdzēt atmaksāt pirms termiņa, tādā veidā vēl vairāk samazinot procentu maksājumu aizdevējam. Pirms līguma noslēgšanas pārvaicājiet arī šo niansi, vai tas tiek nodrošināts.

Tā ir tikai viena no niansēm, kuru ir svarīgi ņemt vērā, lai izmantotu visas īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumu salīdzināšanas priekšrocības. Atgādinām, ka tikai Jūs pats varat vislabāk plānot savas finanses, pārzinot situāciju detalizēti un rūpīgāka izvēle ļaus arī samazināt galvassāpes nākotnē.

Ātrs aizņēmums arī ilgtermiņam

Mūsdienās laiks ir nauda – tas ir vēl vairāk izteikts un labi piedāvājumi ilgi negaida, bieži vien tā ir pēdējā brīža vai steidzami pārdodama cena un nauda vajadzīga iespējami drīz, bez ilgas skaidrošanās un papīru kārtošanas. Aizdevumam nav nepieciešama ķīla un aizdevuma izskatīšana ilgtermiņa aizdevumiem ilgst līdz aptuveni stundai, tomēr arī šāda iespēja ir ievērojami ātrāk kā to spēj piedāvāt bankas.

Lai gan ilgtermiņa aizdevumi ir jāplāno laicīgi, tomēr nauda ir jāaizņemas brīdī, kad tā ir vajadzīga, lai izvairītos no liekas procentu maksājumu veikšanas. Neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas Latvijā internets sniedz iespēju pieteikties kredīta izmantošanai – varbūt atrodaties Liepājā, Jēkabpilī, Daugavpilī vai Rīgā. Mūsdienu iespējas nojauc attāluma ierobežojumus un ļauj izdarīt lietas vienkārši ātrāk.

Salīdziniet un izvēlieties atbildīgi

Ātrie kredīti turpina savu attīstību, pieaug izmantošanas iespējas, konkurence pieaug un no tā ieguvēji ir klienti, kuriem aizdevumu nosacījumi mainās uz labo pusi. Atliek vien salīdzināt un izvēlēties piemērotāko aizdevēju gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītam. Ja pietrūkst papildu informācija, izpētiet mūsu mājaslapā atrodamo informāciju par populārākajiem un uzticamajiem nebanku aizdevējiem Latvijā.

Vairāk Moneza Reklāma

Hodnocení kategorie 4.5
Ātrie kredīti ilgtermiņā: 4.2/5 no 21 balsojumi
10000
Aizdevuma summa €50 - €10 000
Procenti 0 %
Termiņš 5 dienas - 84 mēnešiem
4000
Aizdevuma summa €100 - €4 000
Procenti 6,26 %
Termiņš 3 - 60 mēn.
2000
Aizdevuma summa €500 - €2 000
Procenti 0 %
Termiņš 30 dienas - 60 mēneši