Vizia: saņem aizdevumu līdz 3 000 €

Vizia: saņem aizdevumu līdz 3 000 €
Vietnes ekrānuzņēmums:https://www.vizia.lv, vietnes autors:SIA ViziaFinance, ekrānuzņēmums tiek izmantots likumīgās licences vārdā.

Vizia

  • Aizdevums līdz 3 000 €
  • Termiņš: 4 - 60 mēn.
  • Saņem naudu savā kontā 15 minūtēs

Vizia pārskats

Ātrs pārskats

  • Kredīts: 100 € - 3 000 €
  • Termiņš: 4 - 60 mēn.
  • Vecums: 20 – 80 gadi

Vizia maksājumu tabula

Kredīts Termiņš Komisija Kopā
100 € 4 mēn. 8.48 € 108.48 €
300 € 4 mēn. 25.48 € 325.48 €
1 000 € 12 mēn. 254.72 € 1 254.72 €
Vizia kalkulators Reklāma

Uzskatāms piemērs

Aizdevums: 100 €, termiņš: 4 mēn., komisija: 8.48 €, kopā: 108.48 €.

Kam aizdevums ir piemērots?

  • Ikdienas patēriņš
  • Auto iegāde
  • Neparedzēti izdevumi
  • Medicīnas izdevumi

Detalizēta informācija

VIZIA specializācija ir patēriņa aizdevumu izsniegšana online vidē, galvenais mērķis ir piedāvāt klientiem viegli saprotamus finanšu pakalpojumus. Galvenais akcents tiek vērsts uz klientiem ar vidējiem un augstiem ienākumiem un viņu finanšu vajadzībām dažādas dzīves situācijās. VIZIA patēriņa aizdevums pieejams ar termiņu no 4 līdz 60 mēnešiem ar summu no 50 līdz 2 000 EUR. Lai saņemtu aizdevumu, Jums ir jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 20 līdz 80 gadiem, ar bankas kontu kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Kredītlīnijas kopējā summa tiek noteikta, ņemot vērā regulāros ienākumus, esošās kredītsaistības un kredītvēsturi.

Vizia piedāvā klientie divas iespējas kredīta atmaksai: ja kredīta atmaksa tiek veikta pirmajā maksājuma datumā, tad aizdevumam procenti nav jāmaksā. Savukārt izvēloties aizdevuma atmaksu saskaņā ar individuālo atmaksas grafiku Vizia kredītu var atmakstāt 4, 6, 12 vai 60 mēnešu garumā. Šādam ilgtermiņa kredītmam tiek piemērota līgumā noteiktā procentu likme. Aizņēmējs var pirms atmaksas termiņa veikt kredīta atmaksu un dzēst parādsaistības.

FAQ Vizia

Jautājums Atbilde
Kā pieteikties aizdevumam? Vizia aizdevumam var pieteikties aizdevēja mājaslapā, veicot 0,01 EUR pārskaitōījumu, lai apstiprinātu savu profilu.
Cik ātri aizdevums tiks ieskaitīts manā kontā? Vizia ir sadarbība ar 5 galvenajām bankām: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor un Norvik. Šo banku kontu īpašnieki darba dienās naudu saņems kontā aptuveni 15 minūšu laikā. Maksājums uz Latvijas Pasta kontu tiks izpildīts 1-3 darba dienu laikā.
Kā aizdevējs nosaka katra klienta kredīta limitu? Tas notiek pārbaudot potenciālā klienta maksātspēju un kredītvēsturi, izmantojot aizdevējam pieejamos kredītreģistrus. Vajadzības gadījumā var tikt pieprasīti ienākumus apliecinoši dokumenti.

Vizia pieredze un apspriešana

Vizia pieredze

Pastāstiet mums par savu pieredzi ar Vizia uz info@forsiaizdevumi.lv, un mēs to anonīmi publicēsim mūsu apspriešanā.


Ātra kredīta izsniegšana, man ir tikai labas atsauksmes, esmu regulārs klients (Edijs A.)
Aizdevumu izmantoja mans tēvs, kuram vajadzēja steidzami naudu, vēlāk arī pati izmēģināju kā labu iespēju. (Anete)

Vai Vizia ir krāpniecība?

. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Uzņēmums SIA ViziaFinance patiešām sniedz šos aizdevumus.

Reklāma: Vajadzīga nauda? Līdz šim 10 000 € par kaut ko ...  Vairāk informācijas