Altero - Aizdevums līdz 25 000 €

Altero - Aizdevums līdz 25 000 €
Vietnes ekrānuzņēmums:https://www.altero.lv/, vietnes autors:SIA "Altero", ekrānuzņēmums tiek izmantots likumīgās licences vārdā.

Altero

 • Aizdevums līdz 25 000 €
 • Termiņš: 3 - 84 mēn.
 • Saņem naudu savā kontā 15 minūtēs

Altero pārskats

Ātrs pārskats

 • Kredīts: 1 000 € - 25 000 €
 • Termiņš: 3 - 84 mēn.
 • Vecums: 18 +

Altero maksājumu tabula

Kredīts Termiņš Komisija Kopā
1 000 € 3 mēn. 11 € 1 011 €
1 000 € 10 mēn. 30 € 1 030 €
25 000 € 10 mēn. 910 € 25 910 €
Altero kalkulators Reklāma

Uzskatāms piemērs

Aizdevums: 1 000 €, termiņš: 3 mēn., komisija: 11 €, kopā: 1 011 €.

Kam aizdevums ir piemērots?

 • Patēriņa kredīts
 • Auto kredīts
 • Ceļojumam
 • Neparedzētiem izdevumiem
 • Auto remonts

Detalizēta informācija

Altero ir kredītu salīdzināšanas portāls, kurš piedāvā vienkāršot pieteikumu aizpildīšanu dažādiem aizdevējiem – ar Altero Jums ir iespēja aizpildīt pieteikumu vienreiz un nosūtīt to uzreiz daudziem kredītu izsniedzējiem. Tā Jūs ietaupīsiet laiku un varēsiet ērti salīdzināt saņemtos piedāvājumus. Izvēlieties piemērotāko kredītu, kurš atbilst Jūsu vajadzībām. Piedāvājumu izskatīšana un salīdzināšana ir par brīvu – nekādu papildu izmaksu! Izvēlies zemāko procentu likmi un piedāvājumus vari saņemt jau stundas laikā. Izmēģini, jo tas neuzliek nekādas saistības, tādā veidā ietaupīsi gan savu laiku, gan arī pat vairākus simtus eiro, ja plānotais aizņēmums ir lielāks.

Altero partneri ir daudzi lielākie aizdevēji Latvijā, tostarp arī bankas, līzinga kompānijas u.c. Jūs varat paļauties, ka atradīsiet patiesi labāko piedāvājumu. Lēmumus par kredītu devēju pieteikumiem uzzināsi gan e-pastā, gan arī Altero kontā. Jaunu lietotāju reģistrācija ir vienkārša un ļauj ātri sākt pieteikuma aizpildīšanu. Altero piedāvā visplašāko finanšu risinājumu klāstu: patēriņa kredīts, auto kredīts un līzings, pārkreditācija, kredītu apvienošana, kredīts uzņēmumiem, online kredīts. Katrs varēs atrast savām vajadzībām piemērotāko aizdevuma veidu.

FAQ Altero

Jautājums Atbilde
Vai salīdzināšana ir bez maksas? Jā, tieši tik vienkārši – aizpildi pieteikumu, nosūti aizdevējiem un nemaksā par to neko. Salīdzini un izvēlies izdevīgāko.
No kādiem aizdevējiem saņemšu piedāvājumus? Altero sadarbības partneri ir gan bankas, gan arī nebanku aizdevēji. Paša ziņā ir izvēlēties, kuriem nosūtīt pieteikumu un kuru izvēlēties – Tu pārvaldi savas finanses.
Cik ātri es saņemšu atbildi?
 Bieži tas notiek darba dienās vienas stundas laikā, bet izskatīšanas laiks var dažādiem partneriem atšķirties.

Altero pieredze un apspriešana

Altero pieredze

Pastāstiet mums par savu pieredzi ar Altero uz info@forsiaizdevumi.lv, un mēs to anonīmi publicēsim mūsu apspriešanā.


Pateicoties portālam varēju aizsūtīt pieteikumus uzreiz daudzās lapās, par dažiem nemaz nezināju, bet tieši šādā veidā atradu zemāko cenu! Paldies tiem, kuri to portālu izveidoja. Super. (Ance)
Patīkama apkalpošana, piezvanīju un man paskaidroja visu to, kas man nebija skaidrs. Tas man palīdzēja saņemt piedāvājumus un atrast izdevīgāko. (Bruno)

Vai Altero ir krāpniecība?

. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Uzņēmums SIA "Altero" patiešām sniedz šos aizdevumus.

Reklāma: Vajadzīga nauda? Līdz šim 10 000 € par kaut ko ...  Vairāk informācijas