Grupeer - P2P aizdevums līdz 10 000 €

Grupeer - P2P aizdevums līdz 10 000 €
Vietnes ekrānuzņēmums:https://www.grupeer.com/, vietnes autors:SIA Grupeer, ekrānuzņēmums tiek izmantots likumīgās licences vārdā.

Grupeer

  • Aizdevums līdz 10 000 €
  • Termiņš: 1 - 12 mēnešiem
  • Saņem naudu savā kontā 30 minūšu

Grupeer pārskats

Ātrs pārskats

  • Kredīts: 500 € - 10 000 €
  • Termiņš: 1 - 12 mēnešiem
  • Vecums: 18 + gadiem

Grupeer maksājumu tabula

Kredīts Termiņš Komisija Kopā
1 000 € 1 mēn. 243 € 1 243 €
Grupeer kalkulators Reklāma

Uzskatāms piemērs

Aizdevuma summa 1 000 €. Aizdevuma termiņš 1 mēn. Ikmēneša maksājums no 243 EUR. Kopā: 1 243 €.

Kam aizdevums ir piemērots?

  • Mašīnas iegādei
  • Mājokļa kredīts
  • Biznesa aizdevums
  • Ikdienas patēriņam

Detalizēta informācija

Grupeer ir investoru platforma, kura piedāvā dažādus kredīta veidus, kurus var izpikrt no kreditoriem un pelnīt līdz pat 14% gadā. Katrs pats var izvēlēties sev piemērotāko: investēt īstermiņa vai ilgtermiņa kredītos, ar nodrošinājumu vai bez, kā arī kreditēt privātpersonas vai uzņēmumus. Reģistrācija ir ātra un pēc tam varat izvēlēties, kuros projektos investēt, izveidjot pašiem savu investīciju portfeli. Visi aizdevumi tiek garantēti ar atpirkšanas garantiju, samazinot finanšu riskus investoram.

Grupeer darbojas līdzīgi kā citas online investīciju platformas – investor un aizņēmuma meklētāji var izmantot šo portālu, lai ar Grupeer palīdzību vienotos par finansējuma izmantošanu. Katrs pats var ieguldīt vēlamo summu un sākt pelnīt vai saņemt naudu un realizēt savas ieceres, idejas un projektus ar aizdevumā saņemto finansējumu. Platformā minimālā investīcija ir 10 eiro, savukārt maksimālā mēneša investīciju summa ir 50 000 eiro.

Katram investīciju līgumam ir savi investoru izmaksas nosacījumi, bet ierasti investori var izvēlēties, kā saņemt izmaksu: ik mēnesi izmaksāt procentus, bet investīcijas atmaksu saņemt termiņa pēdējā dienā, vai saņemt investīcijas izmaksu pakāpeniski kopā ar procentiem. Pirmais variants ierasti attiecas uz biznesa aizdevumiem, savukārt otrs – privātpersonu aizdevumiem.

FAQ Grupeer

Jautājums Atbilde
Kā darbojas Grupeer? Šī platforma ir universiāls online investīciju rīks privātpersonām un uzņēmumiem, kuri vēlas investēt brīvos līdzekļus citu projektu attīstībai, piemēram, nekustamo īpašumu attīstībai. Investēt ir iespējams dažādos kredīta veidos, izvēloties īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumus.
Kāda ir minimālā summa investīciju veikšanai? Investors var sākt investēt sākot no 10 EUR. Par investoru var kļūt gan privātpersona no 18 gadu vecuma, gan arī uzņēmumi.
Kas ir atpirkšanas garantija? Ja kredīta ņēmējs kavēs aizdevuma atmaksu vai neatmaksā pilnā apmērā, investors saņems atpakaļ ieguldītās investīcijas un nopelnītos procentus, kurus apmaksā Grupeer platforma. Tā stājas spējā, ja aizņēmējs kavē aizdevuma atmaksu vairāk par 60 dienām.

Grupeer pieredze un apspriešana

Grupeer pieredze

Pastāstiet mums par savu pieredzi ar Grupeer uz info@forsiaizdevumi.lv, un mēs to anonīmi publicēsim mūsu apspriešanā.


Grupeer kļūst arvien labāks! Tā ir mana iecienītākā P2P aizdevumu platforma nodrošinātiem aizdevumiem. Peļņa līdz pat 14% gadā ir patiešām labs variants. (Kristaps)
Varēju sākt investēt ar mazu summu, apguvu pamatus un tagad investēju jau vairāk! Lieliski! (Valters)

Vai Grupeer ir krāpniecība?

. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Uzņēmums SIA Grupeer patiešām sniedz šos aizdevumus.

Reklāma: Vajadzīga nauda? Līdz šim 10 000 € par kaut ko ...  Vairāk informācijas