Kreditsplus - Aizdevums līdz 2 000 €

Kreditsplus - Aizdevums līdz 2 000 €
Vietnes ekrānuzņēmums:https://www.kreditsplus.lv/, vietnes autors:SIA „DELTA CAPITAL”, ekrānuzņēmums tiek izmantots likumīgās licences vārdā.

Kreditsplus

 • Aizdevums līdz 2 000 €
 • Termiņš: 12 mēn.
 • Saņem naudu savā kontā 15 minūtēs

Kreditsplus pārskats

Ātrs pārskats

 • Kredīts: 200 € - 2 000 €
 • Termiņš: 12 mēn.
 • Vecums: 21 - 65

Kreditsplus maksājumu tabula

Kredīts Termiņš Komisija Kopā
200 € 12 mēn. 45.88 € 245.88 €
400 € 12 mēn. 91.88 € 491.88 €
1 000 € 12 mēn. 229.64 € 1 229.64 €
Kreditsplus kalkulators Reklāma

Uzskatāms piemērs

Aizdevums: 200 €, termiņš: 12 mēn., komisija: 45.88 €, kopā: 245.88 €.

Kam aizdevums ir piemērots?

 • Ikdienas patēriņam
 • Medicīnas izdevumiem
 • Aizkavējusies alga
 • Auto remonts
 • Citas neparedzētas izmaksas

Detalizēta informācija

Kredit+ piedāvā tikai kredītlīniju. Tās ietvaros varat saņemt kredītu, cik vien bieži tas ir vajadzīgs. Kredītlīnija kļūst par arvien populārāku risinājumu dažādās finanšu situācijās. Kredit+ piedāvātās kredītlīnijas maksimālā summa ir 2 000 eiro. Lai saņemtu kredītlīniju nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums. Aizņēmumu varēsiet atmaksāt pa daļām minimālos ikmēneša maksājumos vai atmakstāt uzreiz visu summu. Ātrie kredīti var kalpot dažādiem mērķiem, KreditPlus piedāvājums ar kredītlīniju ļauj pielāgot to dažādiem dzīves gadījumiem. Noteiktā kredītlimita ietvaros varēsiet aizņemties tik daudz reizes, cik būs nepieciešams, veicot maksājumus tikai par izmantoto aizdevuma summu. Atmaksas termiņš ir tieši atkarīgs no izmantotās naudas summas un ikmēneša maksājumu apmēra.

Pieteikšanās ir īstenota iespējami vienkārši: izvēlies kredīta summu, veic reģistrāciju mājas lapā, nākamais solis ir veikt identifikāciju, tālākais jau ir KreditPlus rokās izvērtēt pieteikumu un nosūtīt Jums atbildi. KreditPlus var pieteikties, ja atbilst šādiem kritērijiem: 21-65 gadi, deklarēts patstāvīgā dzīves vietā Latvijā, ir konts kādā no Latvijas bankām un ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums SMS saņemšanai, kā arī ir jābūt darbam. Online kredīti ir mūsdienīgs, salīdzinoši ērts veids aizņēmumiem, tomēr pirms aizdevuma noformēšanas kredītņēmējam ir pašam jāizvērtē iespējas veikt savlaicīgu kredīta atmaksu.

FAQ Kreditsplus

Jautājums Atbilde
Kā kredītlīnija atšķiras no kredīta? Kredītlīnija atškirībā no kredīta ir beztermiņa aizdevums, to var izmantot uzreiz vai pa daļām.
Cik ilgi notiek pieteikuma izskatīšana?
 Tas notiek ātri: pieteikumus izskatām darba laikā un paziņojumu par lēmumu SMS veidā nosūtīsim uz Jūsu tālruņi dažu minūšu laikā.
Vai varu atmaksāt kredītu pirms termiņa? Jā, aizņemoties Jums ir tiesības saņemto kredītu pilnībā vai daļēji atmaksāt pirms paredzētā termiņa, atbilstoši samazinot procentu maksu. Kā arī 14 dienu laikā varat izmantot atteikuma tiesības un atteikties no kredītlīnijas līguma.

Kreditsplus pieredze un apspriešana

Kreditsplus pieredze

Pastāstiet mums par savu pieredzi ar Kreditsplus uz info@forsiaizdevumi.lv, un mēs to anonīmi publicēsim mūsu apspriešanā.


Nākamajā dienā vajadzīgā nauda bija manā kontā, reģistrācija bija ātra. (Ēvalds)
Mazliet kavējās ar reģistrācijas izskatīšanu, bet kopumā laba pieredze un vajadzības gadījumā atkal izmantošu. (Inese)

Vai Kreditsplus ir krāpniecība?

. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Uzņēmums SIA „DELTA CAPITAL” patiešām sniedz šos aizdevumus.

Reklāma: Vajadzīga nauda? Līdz šim 10 000 € par kaut ko ...  Vairāk informācijas