Bezpocentu līzings, 0% nomaksa, dažkārt pievieno arī vārdus “īsts” un “patiess”, tomēr vai tiešām mēs izmantojot bezprocentu nomaksu nepārmaksājam par preci un vai izdevīgāk ir aizdevums? Izvērtēsim visas priekšrocības un trūkumus šādai aizdevumu iespējai.

Bezprocentu līzings vai kredīts: kuru iespēju izmantot?

Šādu 0% nomaksu piedāvā daudzas tirdzniecības vietas gan internet vidē, gan arī tradicionālajos veikalos, piemēram, iegādājoties sadzīves tehniku. Ja ir nepieciešams nokomplektēt virtuvi, iegādāties mēbeles un vajadzīgo sadzīves tehniku, tad kopējās izmaksas ātri vien var pārkāpt vairāku tūkstošu robežu - viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām. Uzreiz pieejami šādi naudas līdzekļi būs reti kuram, tādēļ ērti ir izmantot kādu finansējuma iespējām - nomaksu vai aizdevumu bankā vai no kāda nebanku aizdevēja.

Nepārmaksājiet par 0% līzinga piedāvājumiem

Lai cik labi izklausītos īsta 0% nomaksa, tomēr aiz tās slēpjās arī kāds trūkums - patiesībā pārmaksājat par preci, jo šīs izmaksas ir iekļautas preces cenā. Ja ieraugāt šādu piedāvājumu, visdrīzāk varēsiet vienoties par zemāku cenu, ja maksāsiet uzreiz, turklāt skaidrā naudā, lai apietu maksājumu kartes komisijas. Tās nav pārlieku lielas, bet tomēr sniedz iespēju tirgotājam ietaupīt un līdz ar to arī piedāvāt jums vēl zemāku cenu.

Tātad neatkarīgi no tā, vai iegādāsieties ceļojumu, sadzīves tehniku, dārgāku datortehniku vai ko citu, ar 0% līzingu jūs pārmaksāsiet par pašu preci, ja pirksiet to uzreiz. Pareizais risinājums būtu vienoties par zemāku cenu, salīdzināt, kurš finansējums jums būtu izdevīgāks - iespējams, ka patēriņa kredīts ir labāks variants.

Lepazīstieties ar bezprocentu līzinga noteikumiem

Kā vienmēr - atcerieties, ka jebkurš aizdevums (tai skaitā arī līzings) būs jāatmaksā noteiktā laikā un tādēļ rūpīgi plānojiet savas finanses, lai spētu laicīgi atdot aizņēmumu. Bezprocentu līzinga gadījumā var būt līgumā papildu noteikumi par aizdevuma neatmaksāšanu laikā un tas var nozīmēt papildu procentu likmes pieaugumu.

Vienmēr pirms līgumu parakstīšanas izlasiet rūpīgi noteikumus, lai plānotais pirkums nākotnē neradītu tikai galvas sāpes. Kad atmaksas termiņš ir beidzies, sākas ievērojami augstākas procentu likmes - atkal un atkal mēs uzsveram to ņemt vērā. Ierastie aizdevumi kā patēriņa kredīts vai kredītlīnija var nodrošināt lielāku caurspīdīgumu un elastību finanšu plānošanai, tādēļ ir papildus vērts apskatīt šīs iespējas.

Bezprocentu līzings un 0% kredīts: kāda ir atšķirība?

Daudzo reklāmas materiālu ietekmē ir radies ievērojams sajukums par dažādu terminu lietojumu: bezprocentu līzings vai tomēr kredīts? Mazliet ieviesīsim skaidrību, lai veidotu labāku izpratni. Līzings ir paredzēts noteikta pirkuma finansēšanai, piemēram, sadzīves tehnikas iegādei.

Savukārt bezprocentu kredīts ir naudas aizdevums, kuru tālāk jau visdrīzāk varat izmantot pēc saviem ieskatiem, netiek pieprasīts nodrošinājums (ķīla). Bezprocentu kredīts nozīmē papildu izmaksas aizdevējam, tādēļ šāda iespēja ir ierobežota - visbiežāk tā ir vienreizēja iespēja jaunajiem klientiem. Šādi tiek ierobežotas mārketinga izmaksas, lai pievilinātu jaunus lietotājus. Nākamajās aizņēmuma reizēs jau nāksies maksat noteiktos procentus. Tie un kredītlimits katram klientam tiek aprēķināti individuāli, ņemot vērā kredītvēsturi.

Salīdziniet pirms aizņemties

Pateicoties tam, ka ir iespēja salīdzināt dažādus piedāvājumus, jūs varat atrast izdevīgāko mūsu mājas lapā. Mēs regulāri atjaunojam informāciju par aizdevumiem, to sniedzējiem, pievienojam atsauksmes un tas palīdzēs jums atrast piemērotāko aizdevēju.

Vairāk Moneza Reklāma

Hodnocení kategorie 4.5
Bezprocentu līzings vai kredīts: kuru iespēju izmantot?: 4.2/5 no 22 balsojumi
5000
Aizdevuma summa €100 - €5 000
Procenti 18 %
Termiņš 30 dienas - 60 mēn.
2000
Aizdevuma summa €500 - €2 000
Procenti 0 %
Termiņš 30 dienas - 60 mēneši
500
Aizdevuma summa €50 - €500
Procenti 2,1 %
Termiņš 7 - 30 dienas
500
Aizdevuma summa €50 - €500
Procenti 2,1 %
Termiņš 30 dienas - 12 mēnešiem