Patēriņa kredīts ikdienas finanšu vajadzībām

Patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem aizdevuma veidiem, tas ir skaidrojams ar to plašo pielietojumu. Pieteikties aizdevumam īpaši ērti ir online vidē, tādēļ arī tehnisku ierobežojumu aizdevumu saņemšanai ir mazāk. Daudzajām dzīves situācijām var būt piemērots patēriņa kredīts - aplūkosim detalizētāk par svarīgāko, ko ņemt vērā, izvērtējot šo aizdevuma veidu.

Ātrais aizdevums vai kredīts bankā

Katram kurš vēlas aizņemties naudu ir plašas iespējas izvēlēties, kuru no aizdevējiem izvēlēties - tirgū ir gan nebanku aizdevēji, gan klasiskās bankas, katram ir savas priekšrocības un trūkumi. Lai gan ātrie aizdevēji ir piespieduši bankām beidzot rīkoties un konkurences dēļ uzlabot savus pakalpojumus, tomēr arvien nebanku aizdevējiem ir plašākas iespējas un labāks klientu serviss - to apliecina Latvijā īstenotie pētījumi un klientu atsauksmes. Tomēr šajā rakstā izvērtēsim, ko ņemt vērā, izvēloties vienu vai otru aizdevēju.

Dažādi finanšu aizdevumu veidi: kā neapjukt?

Vai esi kādreiz aizdomājies par ātro kredītu izmantošanu? Daudzi klienti to izvēlas tieši tā ērtības dēļ, tomēr ir arī daudzi citi iemesli izmantot šo finanšu aizdevuma veidu. Populārākie iemesli, kādēļ klientu vidū ātrie aizdevumi ir ieguvuši tik lielu atsaucību: izdevīgums, ērtība un vienkārša izmantošana. Vienlaikus kā neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā un kā izvēlēties piemērotāko - aplūkosim šajā rakstā.

Auto iegāde un pārdošana: kā to paveikt izdevīgāk?

Saka, ka auto īpašnieks ir īpaši priecīgs divreiz - kad iegādājas automašīnu un kad to pārdod. Šajā rakstā izvērtēsim, kā izdevīgāk iegādāties un arī pārdot savu auto, kā novērtēt labāko brīdi, kad ir pienācis laiks pārdot.

Bezprocentu līzings vai kredīts: kuru iespēju izmantot?

Bezpocentu līzings, 0% nomaksa, dažkārt pievieno arī vārdus “īsts” un “patiess”, tomēr vai tiešām mēs izmantojot bezprocentu nomaksu nepārmaksājam par preci un vai izdevīgāk ir aizdevums? Izvērtēsim visas priekšrocības un trūkumus šādai aizdevumu iespējai.

Ceļojam izdevīgāk: kā ķert iespējas un tās izmantot vislabāk!

Mūsdienās ceļot var jebkurā mēnesī – vienmēr atradīsies kāds galamērķis, kurš atbildīs jūsu vajadzībām un iespējām. Dažkārt pat nevajag ceļot tālu, lai izbaudītu šīs iespējas, tomēr ceļot pilnīgi par velti var atļauties tikai retais, jo tad nākas ziedot to, kas citiem ļoti pietrūkst – laiks. Jo vairāk ir ceļotāju, jo grūtāk kļūst iespējas saplānot ceļojumu, lai tas visiem derētu un arī izmaksas būtu samērīgas. Tad pareizākā pieeja ir plānot ceļojumu laicīgi.

Ātrie kredīti Latvijā: izmaiņas 2019 gadā

Iepriekšējā gadā nebanku aizdevēju izsniegto kredītu apjoms ir pieaudzis par 7%, Latvijā licenzēti bija 62 nebanku kreditētāji, no tiem 23 bija tā dēvēto ātro kredītu aizdevēji un pārējie ir gan lombardi, gan hipotekārie kredita izsniedzēji, līzinga kompānijas. Lielākā daļa aizņēmēju izvēlas aizdevumu līdz mēnesim, tomēr līdz ar likumdošanas izmaiņām šajā gadā, daudzas lietas var mainīties un daudzas pilnīgi noteikti mainīsies.

Bitcoin – ietekmīgākā kriptovalūta pasaulē

Bitcoin ir pasaulē pirmā un līdz ar to pati populārākā digitālā valoda jeb kriptovalūta. Tā krasi atšķiras no ierastās naudas, kā mēs to pazīstam. Tās darbības pamatā ir kriptogrāfija, kas nodrošina valūtas apmaiņu jeb transakcijas kriptovalūtas infrastruktūras ietvaros, kurā tiek uzglabāta informācija par kriptovalūtas izmantošanu – to dēvē angļu valodā par “ blockchain”, latviski iztulkots kā blokķēde. Bitkoins sniedz iespēju īstenot maksājumus ātri un droši, samazinot šīm transakcijām nepieciešamās izmaksas.

Ko ņemt vērā pirms aizdevuma saņemšanas?

Ja ir vajadzīgs ātrs aizdevums, visbiežāk online kredīts būs ātrākā iespēja to saņemt, nevis veltīt laiku un gaidīt atbildi no bankas, kas bieži vien var ievilkties, jo izvērtēšana notiek ilgāk kā sākotnēji solīts.

Kas jauns aizdevumu tirgu 2019